Svátek má
Dnes je 21.10.2020

Vláda s účinností ode dne 12. října 2020 od 00:00 hod. do dne 25. října 2020 do 23:59 hod. ZAKAZUJE koncerty, divadelní představení a jiná umělecká představení a slavnosti.VŠEHCNA PŘEDSTAVENÍ NEBUDOU V TOMTO OBDOBÍ ODEHRÁNA.Vstupenky se budou vyměňovat na náhradní termíny ihned, jakmile obdržíme vyjádření a patřičná sdělení od pořadatelů a producentů divadel. SLEDUJTE NÁŠ WEB A AKTUÁLNÍ DĚNÍ ! Děkujeme vám za podporu ! Tým TipTicket Praha

Činohra - Moje hra

images/pepa/kalich/moje/1.jpg  účinkují:Mistr Jankulovski ..... Jiří Bartoška

Mladá paní ..... Jana Janěková ml.

Paní Matka ..... Nina Divíšková

Ordinérní blondýna ..... Zuzana Bydžovská

Bejvalka ..... Adéla Kačerová

První láska ..... Vlasta Peterková

Poslední omyl ..... Adéla Koutná

Funebrák ..... Martin Kubačákceny:549 Kč (1. až 6. řada) - 499 Kč (7. až 11. řada + balkon) - 449 Kč (12. až 15. řada) - 399 Kč (16. až 19. řada) - 299 Kč (za sloupem) - 199 Kč (stání) termíny:
Moje hra
19:00 hodin

Moje hra
19:00 hodinMoje hra je komedií o životě, jakkoli hlavnímu hrdinovi jeho život právě protekl mezi prsty. Slavný spisovatel Josef Jankulovski opustil tento svět nečekaně a s poměrně starosvětským přáním: chtěl po své partnerce, aby uspořádala soukromou smuteční slavnost na jeho počest. V obývacím pokoji se proto u vystaveného Mistra schází šest žen různého věku, postavení i světonázoru, z nichž každá sehrála v životě vyhlášeného bonvivána osudovou roli…

Magie divadla umožní Jankulovskému už z „druhého břehu“ mluvit s jeho poslední ženou. Na rozdíl od nás obyčejných smrtelníků tedy oba mají vzácnou možnost říci si spoustu věcí, na které v každodenním shonu nemáme (nebo kolikrát možná nechceme mít) čas a u kterých zpětně litujeme, že jsme je nestihli vyslovit.

Komedie Moje hra odkrývá s nadhledem, odzbrojující upřímností a především humorem zákoutí vztahu muže a ženy a otevírá řadu třináctých komnat. Současně fandí životu: za jeden vyhaslý nabídne hned dva nové!

V hlavní roli charismatického Mistra Jankulovského zazáří jedna z největších hvězd českého herectví Jiří Bartoška, který přijal divadelní roli po dlouhých letech. Herec, který je známý tím, že s přijetím role na divadle hodně šetří, vysvětluje, proč tentokrát kývnul:

„Celou hru pořád ležím.“ Není těžké vzhledem k popisovanému ději pochopit, v čem. „Ale bez legrace. Jsem rád, že vznikla takhle kvalitní původní česká hra. To se neděje samozřejmě. Hlavně tento důvod mě přesvědčil.“

Pod pseudonymem autora Mojí hry Petra Abrahama se skrývá divadelní režisér Petr Novotný.

Setkání s autorem

CO VÁM BYLO IMPULSEM K NAPSÁNÍ MOJÍ HRY?

Nevím. Měl jsem chuť napsat hru a pánbůh mi to laskavě dovolil. Celý život režíruju divadelní hry. Teď jsem měl chuť napsat svoji hru. „Moji hru“.

JE VLASTNĚ VŮBEC PŘÍPUSTNÉ, ABY Z HLEDIŠTĚ ZNĚL SMÍCH, KDYŽ NA JEVIŠTI STOJÍ RAKEV? CHÁPETE V TOMTO PŘÍPADĚ HUMOR JAKO URČITOU OBRANU?

Když se ten život, který skončil v rakvi, smysluplně naplnil, tak proč ne? Je to asi to nejlepší, co se dá v dané situaci dělat. Nevím, jestli jde o obranu. Myslíte před smutkem? To snad ne, člověk má být smutný, když je proč. Tohle asi není obrana, třeba je to pochopení, že není proč být smutný.

UŽ PŘEDPREMIÉRY MOJÍ HRY UKÁZALY, ŽE JSOU MÍSTA, KDE SE SMĚJÍ PŘEDEVŠÍM MUŽI, A NA JINÝCH ZASE PŘEVAŽUJE ŽENSKÝ SMÍCH. ČEKAL JSTE NĚCO TAKOVÉHO?

Ne. Já dodnes netuším, proč se někdy člověk směje a někdy ne.

JDE PSÁT „VÍC PRO MUŽE“, NEBO „VÍC PRO ŽENY?“

Asi ano, ale já to zjevně neumím.

HLAVNÍ HRDINA JE VE VĚKU, V NĚMŽ JE NA SMRT JEŠTĚ MLADÝ, NA DRUHOU STRANU UŽ DOST ZRALÝ NA TO, ABY STAČIL NASBÍRAT ZKUŠENOSTI S PARTNERSKÝM ŽIVOTEM. LZE JICH PODLE VÁS SKUTEČNĚ ZÍSKAT TOLIK, ABY MUŽI OPRAVDU POCHOPILI ŽENY A OBRÁCENĚ ŽENY MUŽE?

Zaplaťpánbů ne. Je pravda, že příroda nás vybavila empatií a schopností číst a psát. Vcítění určitě přináší jistou míru pochopení a četba moudrých knih i jakousi sdílenou zkušenost, ale tam dál se ještě rozprostírá celý vesmír lidské osobnosti, kam naše oko nedohlédne. A teprve tam někde v dálce je opravdu žena ženou a muž mužem… myslím.

DOSTANE SE JANKULOVSKI DO NEBE?

To fakt nevím. Ale když to říká… tak asi jo, ne? Já mu docela věřím.

MOJE HRA PŘIVÁDÍ NA ČESKOU DIVADELNÍ SCÉNU JMÉNO PETR ABRAHAM. PROČ JSTE JI NEPODEPSAL JMÉNEM SVÝM?

Protože Petrů Novotných je, s odpuštěním, jako psů a pletlo by se to. Jméno Abraham je jedním z prvních známých pseudonymů, už v Bibli je to jméno přijaté. Jde o jméno důstojné a v Čechách nepříliš časté. Tak jsem si ho ve vší úctě vypůjčil i já.


Rychlý kontakt

telefon

Aktuálně

MEFISTO - náš tip !
KRYSAŘ
VLASY - jedinečný titul !
PRAHA KOUZELNÁ
MÝDLOVÝ PRINC 

                 

 

ROBIN PUŠKÁŠ
svatební fotografie

Vstupenky

Nejbližší akce

Změny - zrušená představení


14.10.  ...........   Divadlo Broadway
Náhradní termíny za zrušená představení od 8.10.2020

Vážení diváci, z důvodu rozhodnutí vlády ČR jsme nuceni přesunout vybrané termíny muzikálových představení Kat Mydlář a Muž se železnou maskou. Více se dozvíte v příspěvku.

Vážení diváci,

z důvodu rozhodnutí vlády ČR jsme nuceni přesunout níže uvedené termíny muzikálových představení Kat Mydlář a Muž se železnou maskou.

Kat Mydlář   

Původní termín 8. 10. v 18:00 -  náhradní termín 26. 11. v 18:00

Původní termín 9. 10. v 18:00 -  náhradní termín 20. 11. v 18:00

Původní termín 10. 10. ve 14:00 a 18:00  -  náhradní termín 21. 11. ve 14:00 a 18:00

Původní termín 11. 10. v 15:00  -  náhradní termín 22. 11. v 15:00

 

Muž se železnou maskou

Původní termín 16. 10. v 18:00 -  náhradní termín zveřejníme, jakmile bude znám

Původní termín 17. 10. ve 14:00 a 18:00 - náhradní termín zveřejníme, jakmile bude znám

Původní termín 18. 10. v 15:00 -  náhradní termín zveřejníme, jakmile bude znám

Pokud jste si vstupenky zakoupili na pokladně nebo v obchodním oddělení Divadla Broadway, kontaktujte pokladnu (225 113 311  nebo obchodní oddělení (225 113 310 nebo 225 113 199).

Vstupné se nevrací, náhradní vstupenky budou vyměněny za stejnou cenovou kategorii. 

Vstupenky zakoupené u ostatních prodejců, vyměňujte pouze v místě jejich nákupu.

 

Děkujeme vám za vaši spolupráci a těšíme se na vaši návštěvu. Divadlo Broadway

 
Aktuální nabídka

Do Vaší e-mailové schránky

Kontakt

Tipticket.cz předprodej vstupenek
Černokostelecká 111
100 00 Praha 10
Upozorňujeme, že tato adresa není prodejním ani výdejním místem.

PŘEDPRODEJ, REZERVACE:
222 988 211
223 007 686
603 434 614
PO-PÁ od 9:00 do 18:00

e-mail:
vstupenky@tipticket.cz

Významní klienti

klienti klienti klienti klienti klienti klienti