Svátek má
Dnes je 2.04.2020

POKYNY PRO NAŠE KLIENTY V RÁMCI AKTUÁLNÍHO ZÁKAZU KULTURNÍCH AKCÍ NAD 30 OSOB.Všechny kulturní akce nad 30 osob jsou od 10.3.2020 do odvolání zakázány.Toto rozhodnutí je plošné, týká se tisíců akcí a platí do odvolání.V tuto chvíli shromažďujeme vyjádření producentů všech divadel a organizátorů akcí.Tištěné i elektronické vstupenky si uschovejte pro pozdější následnou výměnu.Další případné doplňující informace naleznete zde.Děkujeme za pochopení.Váš TipTicket Praha

Muzikál - GALILEO

images/pepa/galileo/2.jpg  images/pepa/galileo/3.jpg  images/pepa/galileo/4.jpg  účinkují: Janek Ledecký, Tomáš Novotný, Sabina Laurinová, Dasha, Petr Kolář, Bohouš Josef, Elin Špidlová, Ivana Chýlková, Dušan Kollár, L.W. Frenk, Josef Vojtek, Tomáš Trapl, Mojmír Maděrič, Ivan Vodochodský, Jana Feriová, Athina Langoska, David Uličník, Michal Kavalčík, Pavel Zedníček, Bibiána Surovčíková, Richard Tesaříkceny:790 Kč - 690 Kč - 590 Kč - 490 Kč - 390termíny:
GALILEO
18:00 hodin

GALILEO
18:00 hodin

GALILEO
14:00 hodin

GALILEO
18:00 hodin

GALILEO
14:00 hodin


všechny termíny

Návrat jednoho z nejúspěšnějších tuzemských muzikálů v původním hvězdném obsazení !
Jeden muž, jedna pravda, jedno slunce, jedno náboženství, jedna láska, jedna země, jedna otázka, jedna odpověď, a přece se točí – a co jsi schopen obětovat ty?

Napínavý příběh plný zvratů! Galileo je opřený o silný příběh, ve kterém diváci najdou vše, za čím na muzikály tak rádi chodí. Lásku, vášně, intriky, nenávist a romanticky laděný boj jedince proti společnosti. Muzikál navíc ohromuje netradiční scénografií i výpravnými kostýmy.

libreto: Janek Ledecký, Šimon Caban, hudba: Janek Ledecký, režie a scénografie: Šimon Caban, texty písní: Janek Ledecký, choreografie: Leona Qaša Kvasnicová, kostýmy: Simona Rybáková, hudební aranžmá: Martin Kumžák.

Mnohé naznačuje už náš slogan: Velká láska. Velká nenávist. Velká pravda. Jestli někdo od návštěvy muzikálu Galileo očekává, že se v divadle zdokonalí ve znalostech fyziky nebo matematiky, odejde asi zklamaný, to říkám na rovinu. Opravdu se nejedná o přednášku. Jestli ale čekáte napínavý příběh plný zvratů, přijdete si na své, i když vám zrovna jména jako Koperník, Ptolemaios, Bruno nebo Kepler nic neříkají. Dával jsem si záležet, aby naše vyprávění bylo vyvážené, takže se dostane i na humor. Janek Ledecký

GALILEO GALILEI (* 15. února 1564, + 8. ledna 1642)

Jaký byl ve skutečnosti muž, jehož Janek Ledecký pozval na muzikálové jeviště? Co o slavném vědci a filozofovi, který jednou pro vždy roztočil svět, víme?
Bez většího přemýšlení se asi každému z nás vybaví okřídlená věta a přece se točí!. Je přitom paradoxem osudu, že ta jediná slova, na něž si většinou v souvislosti s italským učencem vzpomeneme, nejspíš nikdy nezazněla. Podle odborníků Galileo Galilei tuto větu neřekl. Alespoň o tom nemáme jediný důkaz. Není totiž pochyb, že by zmíněná slova, která měl Galilei podle pověsti pronést po podpisu odvolání, vědce spolehlivě dovedla na hranici. Tu se mu soudci svatého oficia ostatně už chystali stavět. Nechybělo skutečně mnoho a Galilei by stejně jako Giordano Bruno skončil v plamenech...


Rychlý kontakt

telefon

Aktuálně

MEFISTO - náš tip !
KRYSAŘ
VLASY - jedinečný titul !
PRAHA KOUZELNÁ
MÝDLOVÝ PRINC 

                 

NASVATBY.CZ


ROBIN PUŠKÁŠ
svatební fotografie

Vstupenky

Nejbližší akce

Změny - zrušená představení

23.3.    Situace je nyní taková, že do odvolání jsou zrušeny všechny akce . Toto opatření je prozatím plánováno na období 3-4 týdnů.

Pokud máte představení na nejbližší termíny, nikam nejezděte, vstupenky si uschovejte a po uplynutí termínu vašeho představení nám zašlete na email vstupenky@tipticket.cz 
informace o vaší rezervaci takto :

JMÉNO / FIRMA / NA KTERÉ BYLA REZERVACE UČINĚNA

NÁZEV PŘEDSTAVENÍ

POČET VSTUPENEK A KATEGORII

CELKOVOU ZAPLACENOU ČÁSTKU

ČÍSLO ÚČTU, ZE KTERÉHO BYLY VSTUPENKY HRAZENY

ČÍSLO UHRAZENÉ FAKTURY

ELEKTRONICKÉ VSTUPENKY DO PŘÍLOHY / TIŠTĚNÉ VSTUPENKY ZAŠLETE DOPORUČENĚ  /

EMAIL ZE KTERÉHO BYLA REZERVACE UČINĚNA

 

Vaše data budou vyřizována v průběhu následujících dní.

Informace a následné pokyny vám budou zaslány na váš email. Po skončení opatření vám budou vstupenky vyměněny.

Výměny termínů se realizují prostřednictvím naší kanceláře, nikoliv prostřednictvím pořadatele.

V případě, že již nyní máte zájem o náhradní termín v měsících červen – prosinec  2020, dejte nám , prosím, na vědomí.

Dále, prosím, sledujte náš web.

Děkujeme za vaše maximální pochopení vzniklé krizové situace. 

Nevolejte, prosím, na naše tel.linky; bohužel nejsme v tuto chvíli schopni vyřizovat všechny telefonické hovory.

Váš TipTicket PrahaAktuální nabídka

Do Vaší e-mailové schránky

Kontakt

Tipticket.cz předprodej vstupenek
Černokostelecká 111
100 00 Praha 10
Upozorňujeme, že tato adresa není prodejním ani výdejním místem.

PŘEDPRODEJ, REZERVACE:
222 988 211
223 007 686
603 434 614
PO-PÁ od 9:00 do 18:00

e-mail:
vstupenky@tipticket.cz

Významní klienti

klienti klienti klienti klienti klienti klienti