Svátek má
Dnes je 27.03.2019

Muzikál - Robinson – námořník z Yorku

images/pepa/robinson/11.jpg  images/pepa/robinson/2.jpg  images/pepa/robinson/3.jpg  účinkují:Robinson – Daniel Hůlka / Peter Strenáčik
Mary – Kateřina Brožová / Jana Adamcová
Mladý Robinson – Josef Vágner / Lukáš Randák
Mladá Mary – Michaela Tomešová / Elis Ochmanová
Daniel Defoe – Miroslav Etzler / Pavel Soukup
Pátek – Miroslav Hrabě
Thomson – Zdeněk Hrubý / Jan Urban
Otec Winter – Tomáš Savka / Peter Strenáčik
Otec Robinsona – Zbyněk Fric / Jan Urban
Abatyše – Magda Malá
Malcolm – Jakub Skála / Aleš Kohoutceny:790 Kč - 690 Kč - 590 Kč - 490 Kč - 190termíny:

Pustý ostrov uprostřed oceánu. Na něm osamělý trosečník čekající na záchranu. Dočká se jí? A jaký je jeho skutečný příběh? Román Robinson Crusoe spisovatele Daniela Defoa patří ke skvostům světové literatury a nyní se dočkává i své původní české muzikálové podoby. Strhující příběh o nezlomné síle lidského ducha, zoufalém boji o přežití a nekonečné věrné lásce .Libreto : Ivan Hubač
Texty : Jan Krůta
Hudba: Zdeněk Hrubý
Kostýmy: Josef Jelínek
Režie: Jiří Adamec.

Za scénářem a libretem stojí Ivan Hubač. „Když jsem poprvé dostal nabídku, abych napsal scénář a libreto k Robinsonovi, myslel jsem si, že se někdo musel zbláznit. Chvíli jsme si nedovedl představit, co se dá vymyslet za příběh, když jsem si představil jen dva lidi: opuštěného Robinsona na ostrově a jeho věrného přítele Pátka. Nakonec jsem myslím našel skvělou cestu. Robinson samozřejmě někde před odjezdem na ostrov žil a také se někam vrátil. Půjde o nádherný milostný příběh Robinsona a jeho velké lásky Mary,“ řekl Ivan Hubač.

Režie se ujme Jiří Adamec. „Podařilo se najít klíč k tomuto muzikálu a dle mého názoru tak dobrý, že najednou je z Robinsona opravdu dobré muzikálové téma, velká love story, velké taneční scény, prostor pro báječnou muziku. To vše bude ke zhlédnutí. Je tam 25 písní Zdeňka Hrubého a textů Jana Krůty. Mají hitový charakter a myslím si, že když diváci půjdou domů, že si budou moci vybrat, kterou píseň si budou broukat. Zdeněk to dokázal. Povedlo se mu vytvořit mnoho krásných písní a ti, kteří budou v muzikálu účinkovat, budou mít co zpívat, co hrát,“ prozradil Adamec.

Pro Zdeňka Hrubého je Robinson autorskou muzikálovou prvotinou. „Na hudbě jsem pracoval šest let a jsem velmi šťastný, že se Robinson dočká své premiéry. Velmi si vážím toho, že Robinsona ztvární Daniel Hůlka, kterému jsem to od začátku v podstatě psal na tělo. Je pro mě čest, že nabídku přijal,“ dodal Hrubý.


Rychlý kontakt

telefon

Aktuálně

MEFISTO - náš tip !
IAGO - hvězdný muzikál
KRYSAŘ
FANTOM OPERY - znovu ožívá
TRHÁK !
ČAS RŮŽÍ - láme rekordy 
PRAHA KOUZELNÁ
ALEXANDROVCI 2019
MÝDLOVÝ PRINC 

                


NASVATBY.CZ


ROBIN PUŠKÁŠ
svatební fotografie

Vstupenky

Nejbližší akce

Změny - zrušená představení

17.4.............Muzikál SHREK - zrušen Liberec a Plzeň

Dle pokynů pořadatele vstupné se nevrací, zakoupené vstupenky si můžete vyměnit na jiný termín do jiných měst, ve kterých se muzikál Shrek bude uvádět ještě na jaře tohoto roku.

Zde je odkaz : http://www.tipticket.cz/detail.php?id=529

Dále bude vyhlášen ještě nový podzimní termín uvádění muzikálu a lze tudíž i na toto představení využít výměny stávajících vstupenek. Přesný termín ještě není vyhlášen. O tomto faktu vás budeme včas informovat.


Děkujeme za pochopení a omlouváme se za způsobené komplikace.

05.12                         ANGELIKA se ruší 2.2., 9.2., 10.2., 16.2., 17.2., 19.2, 27. - 30.4. a 11. - 14.5.2017

Vážení přátelé,

muzikál ANGELIKA ve dnech 2.2., 9.2., 10.2., 16.2., 17.2., 19.2, 27. - 30.4. a 11. - 14.5.2017 v Divadle Broadway Praha je zrušen, bude se uvádět muzikál MÝDLOVÝ PRINC nebo KLEOPATRA. Vstupenky nezůstávají v platnosti, vstupné Vám bude vráceno v místě nákupu vstupenek.

Děkujeme za pochopení a omlouváme se za způsobené komplikace.

Aktuální nabídka

Do Vaší e-mailové schránky

Kontakt

Tipticket.cz předprodej vstupenek
Černokostelecká 111
100 00 Praha 10
Upozorňujeme, že tato adresa není prodejním ani výdejním místem.

PŘEDPRODEJ, REZERVACE:
222 988 211
223 007 686
603 434 614
PO-PÁ od 9:00 do 18:00

e-mail:
vstupenky@tipticket.cz

Významní klienti

klienti klienti klienti klienti klienti klienti