Svátek má
Dnes je 25.05.2019

Činohra - Partička

images/pepa/particka/2.jpg  images/pepa/particka/3.jpg  účinkují:Richard Genzer, Michal Suchánek, Ondřej Sokol, Igor Chmelaceny:490 Kč (řada 1-18) - 350 Kč (řada 19-22) - 250 Kč (řada 23-26) termíny:

Partička je zábavná improvizační show, kde nikdo dopředu netuší, co se bude dít.

Během večera vás pobaví v české Partičce 
Igor Chmela, Ondřej Sokol, Michal Suchánek a Richard Genzer. Cílem pořadu je pobavit diváky tím, že jsou herci vhozeni do vody a netuší, co je čeká.

Během pořadu se herci zúčastňují her, které jim mají zkomplikovat situaci. Jediný, kdo zná témata je moderátor Daniel Dangl, který herce nasměruje. Během her účinkují buď všichni čtyři herci, nebo se střídají. Komunikace mezi nimi způsobuje to, co u nás diváci doteď neviděli. Moderátor má na stole zvonek, kterým spouští a ukončuje jednotlivé hry a je tedy režisérem celého večera. Soutěžící tak ukazují svůj talent ve hrách jako Seznamka, Abeceda, Opera, Detektor lži, Dabing a ve spoustě dalších. Celou show hudebně doprovází Marian Čurko, který je známý svými převleky.

Představení nebude přenášet žádná televizní stanice, jde o divadelní verzi ! 

Richard Genzer
Richard Genzer se do povědomí veřejnosti dostal především díky pořadu na televizi Nova Tele Tele, kde krom Suchánka vystupoval ještě s Josefem Cardou a Veronikou Žilkovou. Díky tomu se tato dvojice stala velice populární. Účinkoval také v talk show Ms. GS. Zahrál si také ve filmu, konkrétně v třetím pokračování kultovního filmu Kameňák.

Michal Suchánek
Stejně jako Genzer se i Suchánek dostal na vrchol své popularity díky pořadu Tele Tele. Spolu s Genzerem pak účinkoval v talk show Ms. GS. Ovšem na rozdíl od Genzera si Suchánek více užil rolí ve filmech. Určitě nejznámější jeho role je ve filmu Sněženky a Machři, poté i v pokračování Sněženky a Machři po 25 letech. Zahrál si ale i v populárním filmu Tankový prapor či v seriálu Bylo nás pět.

Igor Chmela
Igor Chmela je znám především pro častější návštěvníky divadla. Účinkuje v pražském divadle Na Zábradlí. Mimo to si ale užil už několik filmových rolí. Zahrál si například ve filmech Román pro muže či Karamazovi.

Ondřej Sokol
Ondřej Sokol se nevěnuje jen herectví, díky čemuž ho zná většina diváků. Nejvíce se divákům ukázal v seriálu Ordinace v růžové zahradě. Dále hraje v Činoherním klubu v Praze, kde také režíruje. Ondřej Sokol ovšem má úspěchy i na poli režisérství, kdy mezi jeho díla patří Tele Tele, Mr. GS a i několik dílu Ordinace v růžové zahradě.
Rychlý kontakt

telefon

Aktuálně

MEFISTO - náš tip !
IAGO - hvězdný muzikál
KRYSAŘ
FANTOM OPERY - derniéra
TRHÁK !
VLASY - jedinečný titul !
PRAHA KOUZELNÁ
ALEXANDROVCI 2019
MÝDLOVÝ PRINC 

                 

NASVATBY.CZ


ROBIN PUŠKÁŠ
svatební fotografie

Vstupenky

Nejbližší akce

Změny - zrušená představení

17.4.............Muzikál SHREK - zrušen Liberec a Plzeň

Dle pokynů pořadatele vstupné se nevrací, zakoupené vstupenky si můžete vyměnit na jiný termín do jiných měst, ve kterých se muzikál Shrek bude uvádět ještě na jaře tohoto roku.

Zde je odkaz : http://www.tipticket.cz/detail.php?id=529

Dále bude vyhlášen ještě nový podzimní termín uvádění muzikálu a lze tudíž i na toto představení využít výměny stávajících vstupenek. Přesný termín ještě není vyhlášen. O tomto faktu vás budeme včas informovat.


Děkujeme za pochopení a omlouváme se za způsobené komplikace.

05.12                         ANGELIKA se ruší 2.2., 9.2., 10.2., 16.2., 17.2., 19.2, 27. - 30.4. a 11. - 14.5.2017

Vážení přátelé,

muzikál ANGELIKA ve dnech 2.2., 9.2., 10.2., 16.2., 17.2., 19.2, 27. - 30.4. a 11. - 14.5.2017 v Divadle Broadway Praha je zrušen, bude se uvádět muzikál MÝDLOVÝ PRINC nebo KLEOPATRA. Vstupenky nezůstávají v platnosti, vstupné Vám bude vráceno v místě nákupu vstupenek.

Děkujeme za pochopení a omlouváme se za způsobené komplikace.

Aktuální nabídka

Do Vaší e-mailové schránky

Kontakt

Tipticket.cz předprodej vstupenek
Černokostelecká 111
100 00 Praha 10
Upozorňujeme, že tato adresa není prodejním ani výdejním místem.

PŘEDPRODEJ, REZERVACE:
222 988 211
223 007 686
603 434 614
PO-PÁ od 9:00 do 18:00

e-mail:
vstupenky@tipticket.cz

Významní klienti

klienti klienti klienti klienti klienti klienti