Svátek má
Dnes je 24.01.2019

Muzikál - Hello, Dolly!

images/pepa/dolly/1.jpg  images/pepa/dolly/2.jpg  images/pepa/dolly/3.jpg  účinkují:Ivana Chýlková, Jaromír Dulava, Simona Babčáková, Kryštof Hádek, Michal Slaný, Jan Meduna, Mojmír Maděrič, Naďa Urbánková, Josef Carda, Jaromír Dulava, Martin Sochor, Petr Pěknic, Roman Štabrňák, Václav Muška, Yvonne Přenosilová, Berenika Kohoutová, Veronika Kaucká, Jaroslav Míšek, Monika A. Fingerová ceny:899 Kč - 699 Kč - 599 Kč - 499 Kč - 399 Kč - 250termíny:

Slavný americký muzikál s živým orchestrem!

Muzikál Hello, Dolly! vznikl na motivy frašky Thortona Wildera z roku 1938, dnes známé pod názvem Dohazovačka. Jednoduchý příběh vdovy Dolly Lewiové, která se živí jako dohazovačka, a jednoho ze svých zákazníků – mrzoutského starého mládence – přiměje svým šarmem a kouzlem změnit se v milého, galantního muže, zpracoval Michael Stewart. Geniální hudbou jej opatřil Jerry Herman.

Producent Michal Hrubý si touto inscenací plní svůj dlouholetý sen. „Na Silvestra 1994 jsem tento slavný muzikál navštívil v předpremiéře v australském Melbourne a byl jsem unešený celkovým zpracováním a neuvěřitelnou energií, která na mne z té produkce silně zapůsobila. Od té doby jsem si snil tajný sen, který se, doufám, letos stane skutečností. Do hlavní role jsem obsadil Ivanu Chýlkovou a domnívám se, že jsem v ní našel ideální představitelku Dolly Lewiové. Velmi mne těší také spojení s režisérem Ondřejem Sokolem, který už mnohokrát dokázal, že patří mezi nejvýraznější režisérské osobnosti své generace.“

I Ondřej Sokol sám přiznává, že byl volbou producenta potěšen. „S myšlenkou režírovat muzikál už jsem si pohrával delší dobu. Po všech úvahách o nové, moderní věci jsem dospěl k Hello, Dolly! Dolly je mezi muzikály naprostá klasika. Jednoduchý příběh, dalo by se říct starobylý. Ale v době svého vzniku, myslím, měla Dolly velmi ostré hrany a dokonce myslím, že v lecčems provokovala. A o to půjde i nám. Nenabízet Dolly v léty zaprášené krabici, naopak jí nabrousit hrany a pustit ji do světa čerstvou a mladou…“

Ivana Chýlková je známá spíše jako činoherní a filmová herečka, nicméně i s muzikálem má své zkušenosti. Své pěvecké i pohybové nadání předvedla v minulosti divákům Hudebního divadla v Karlíně či Divadla Kalich. I přesto reagovala na nabídku slovy: „Dolly je v každém případě velká interpretační výzva nejen pro mne, ale i pro ansámbl a režiséra.“ Možná také proto, že si ani na jeden večer neodpočine. Role Dolly Lewiové se totiž bude zkoušet bez alternace.

Pro hudební nastudování oslovili producent a režisér osobitého hudebního skladatele a dirigenta Varhana Orchestroviče Bauera, známého především jako autora filmové hudby.


Rychlý kontakt

telefon

Aktuálně

MEFISTO - náš tip !
IAGO - hvězdný muzikál
KRYSAŘ
FANTOM OPERY - znovu ožívá
TRHÁK !
ČAS RŮŽÍ - láme rekordy 
PRAHA KOUZELNÁ
ALEXANDROVCI 2019
MÝDLOVÝ PRINC 

                


NASVATBY.CZ


ROBIN PUŠKÁŠ
svatební fotografie

Vstupenky

Nejbližší akce

Změny - zrušená představení

17.4.............Muzikál SHREK - zrušen Liberec a Plzeň

Dle pokynů pořadatele vstupné se nevrací, zakoupené vstupenky si můžete vyměnit na jiný termín do jiných měst, ve kterých se muzikál Shrek bude uvádět ještě na jaře tohoto roku.

Zde je odkaz : http://www.tipticket.cz/detail.php?id=529

Dále bude vyhlášen ještě nový podzimní termín uvádění muzikálu a lze tudíž i na toto představení využít výměny stávajících vstupenek. Přesný termín ještě není vyhlášen. O tomto faktu vás budeme včas informovat.


Děkujeme za pochopení a omlouváme se za způsobené komplikace.

05.12                         ANGELIKA se ruší 2.2., 9.2., 10.2., 16.2., 17.2., 19.2, 27. - 30.4. a 11. - 14.5.2017

Vážení přátelé,

muzikál ANGELIKA ve dnech 2.2., 9.2., 10.2., 16.2., 17.2., 19.2, 27. - 30.4. a 11. - 14.5.2017 v Divadle Broadway Praha je zrušen, bude se uvádět muzikál MÝDLOVÝ PRINC nebo KLEOPATRA. Vstupenky nezůstávají v platnosti, vstupné Vám bude vráceno v místě nákupu vstupenek.

Děkujeme za pochopení a omlouváme se za způsobené komplikace.

Aktuální nabídka

Do Vaší e-mailové schránky

Kontakt

Tipticket.cz předprodej vstupenek
Černokostelecká 111
100 00 Praha 10
Upozorňujeme, že tato adresa není prodejním ani výdejním místem.

PŘEDPRODEJ, REZERVACE:
222 988 211
223 007 686
603 434 614
PO-PÁ od 9:00 do 18:00

e-mail:
vstupenky@tipticket.cz

Významní klienti

klienti klienti klienti klienti klienti klienti